Audi R8 – recenze, zkušenosti

Audi R8 je supersportovní vůz, který vyrábí automobilka Audi. Tento model začala vyrábět od roku 2007. Vůz má umístěný motor uprostřed jako první model značky. Při jeho pořízení je možno si vybrat ze dvou verzí. R8 je postaveno na prototypu Audi Le Mans quattro, který byl k vidění na Frankfurtském autosalonu (IAA) již v roce 2003.

R osmička je vedle motoru 4.2 V8 od Audi taktéž nabízen motor 5.2 V10 od Lamborghini, jelikož tato populární značka spadá pod koncern Volkswagen. R8 je vhodné pro každodenní použití a užít si můžeme klid pohodlí při jízdě. Právě pro pohodlí je navržnen i interiér, který je vyroben z kůže, hliníku a karbonových vláken.

V roce 2010 se objevila na trhu novinka Audi R8 GT. Tento vůz byl vyroben z karbonových vláken. Díky výrobě z karbonových vláken je vůz díky tomu lehčí a samozřejmě i rychlejší. Vylepšení se dočkala i převodovka, která je přesnější a rychlejší.

Audi R8, Autor: I, Thhe, CC BY 2.5, Odkaz

Zajímá vás recenze automobilu či zkušenosti s tímto vozem? Pokud přemýšlíte o nákupu vozu, recenze automobilu a zkušenosti s ním bývají hodnotným pomocníkem při rozhodování. Níže je pro vás nachystaná video recenze, kde se dozvíte důležité informace.

Mohlo by vás zajímat...

Oblíbená cestovatelská videa

Vítej zpět!

Přihlaste se ke svému účtu níže

Načtení hesla

Chcete-li obnovit heslo, zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?