Historie motorek CLS

I Česká republika má svoje zastoupení mezi motorkami, respektive jejich výrobci. Celým jménem CLS DEAL s.r.o. je společnost, která se zabývá jak výrobou a vývojem, tak i exportem v oboru auto moto.

Zdroj foto: en.wikipedia.org                                                 Zero Z Force

Zásobují jak domácí scénu, tak i naše bratry ze Slovenska. Kromě toho mají v portfoliu i stroje ze zahraničí. Společnost CLS má dlouholeté zkušenosti a navazuje na činnost Petra Stehlíka. Ten je jednatel CLS od roku 1999. V roce 2007 začali s rozšiřováním, respektive se zakládáním dalších společností. Tou v roce 2007 byla Car Light System. Z maloobchodu se stal velkoobchod a služby se rozšířili po celém tuzemsku i do zmíněného Slovenska.

Bohatá nabídka

CLS nabízí různé produkty – skútry, motocykly, koloběžky, elektrické doplňky, auto a moto doplňky, led osvětlení a xenony. Například takové elektrické motocykly Zero. Jedná se o motorku, která díky vývoji baterie a jejího nabíjení získala větší kapacitu a dojezd. Motor je konstruován tím způsobem, aby udělal co nejvyšší možný výkon při maximálním dojezdu, který činí 250 km. Motocykl díky svému motoru Z-Force dokáže zrychlit na maximum až 158 km za hodinu. Tato motorka má tři systémy jízdy. Eco – nejnižší spotřeba, Sport – maximální výkon a Custom. Tento třetí typ je navržený speciálně pro zákazníka a potom po zakoupení i majitele.

 

Zdroj foto: en.wikipedia.org                              Zero S motorka

Tu si navolí sám, přes mobilní aplikaci ZERO APP, jenž je zdarma na Google Play nebo iTunes. Budete tak s motorkou ve spojení nejen při jízdě, ale i když budete doma. Celková váha motorky činí 187 kg. Dokáže uvést člověka až do váhy 164 kg.

 

 

Mohlo by vás zajímat...

Oblíbená cestovatelská videa

Vítejte zpět!

Níže se přihlaste do vašeho účtu

Načtěte vaše heslo

Vložte prosím vaše uživatelské jméno nebo email pro reset hesla

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Opravdu chcete odemknout tento příspěvek?
Počet pro odemknutí : 0
Opravdu chcete zrušit předplatné?