Historie motorek CLS

I Česká republika má svoje zastoupení mezi motorkami, respektive jejich výrobci. Celým jménem CLS DEAL s.r.o. je společnost, která se zabývá jak výrobou a vývojem, tak i exportem v oboru auto moto.

Zdroj foto: en.wikipedia.org                                                 Zero Z Force

Zásobují jak domácí scénu, tak i naše bratry ze Slovenska. Kromě toho mají v portfoliu i stroje ze zahraničí. Společnost CLS má dlouholeté zkušenosti a navazuje na činnost Petra Stehlíka. Ten je jednatel CLS od roku 1999. V roce 2007 začali s rozšiřováním, respektive se zakládáním dalších společností. Tou v roce 2007 byla Car Light System. Z maloobchodu se stal velkoobchod a služby se rozšířili po celém tuzemsku i do zmíněného Slovenska.

Bohatá nabídka

CLS nabízí různé produkty – skútry, motocykly, koloběžky, elektrické doplňky, auto a moto doplňky, led osvětlení a xenony. Například takové elektrické motocykly Zero. Jedná se o motorku, která díky vývoji baterie a jejího nabíjení získala větší kapacitu a dojezd. Motor je konstruován tím způsobem, aby udělal co nejvyšší možný výkon při maximálním dojezdu, který činí 250 km. Motocykl díky svému motoru Z-Force dokáže zrychlit na maximum až 158 km za hodinu. Tato motorka má tři systémy jízdy. Eco – nejnižší spotřeba, Sport – maximální výkon a Custom. Tento třetí typ je navržený speciálně pro zákazníka a potom po zakoupení i majitele.

 

Zdroj foto: en.wikipedia.org                              Zero S motorka

Tu si navolí sám, přes mobilní aplikaci ZERO APP, jenž je zdarma na Google Play nebo iTunes. Budete tak s motorkou ve spojení nejen při jízdě, ale i když budete doma. Celková váha motorky činí 187 kg. Dokáže uvést člověka až do váhy 164 kg.