Historie motorek Quadro

Quadro Vehicles nebo jen Quadro, patří mezi ty nejmladší společnosti, co se týká založení, které se datuje k roku 2010. Zní to jako italsky, potažmo francouzsky, ale to je mýlka, protože sídlí ve městě, kde se sice mluví francouzsky, ale také německy – Vacallo ve Švýcarsku.

Zdroj foto: commons.wikimedia.org                          Quadro 350 D

Veškeré produkty a služby společnosti Quadro jsou navrženy tak, aby byli spokojení zákazníci. Firma chce poskytnout jedinečné zážitky z jízdy, zajistit vysokou úroveň bezpečnosti silničního provozu, přičemž se k tomu přidávají další věci. Svými službami a produkty chtějí zajistit, aby lidé překonávali každodenní stres způsobený dopravními zácpami, nestabilními silnicemi a povětrnostními podmínkami. Výrobky Quadro jsou vyráběny ve Švýcarsku a distribuovány do 20 zemí, hlavně tedy v Evropě.

Quadro inovovalo

Všechny jejich nejenom motocykly, ale i auta jsou jedinečné a originální výrobky na světové scéně. Společnost kombinuje stabilitu a pohodlí aut s nadšením a agilitou motorek. Z toho pramení, že přináší potěchu z jízdy, a to nesrovnatelně jinou než obvykle, bezpečnost a zábavu. Této inovaci říkají Qooder & trade. Qooder je absolutní inovace designu a technologie, k tomu mají revoluční systém HTS neboli Hydraulic Tilting System, což společnost považuje za exkluzivní řešení. Technologie HTS je celosvětový patent Quadro Vehicles. Jedná se o hydro-pneumatický systém odpružení.

Zdroj foto: commons.wikimedia.org                         Quadro 350D

Ten poskytuje technologii naklápění všech kol pro snadnou a bezpečnou jízdu na silnici. Přestože je to mladá společnost, tak je absolutně rozhodnutá udávat trendy mobility a tím uvést do chodu revoluci v tomto odvětví. I když jsou to nejmodernějších řešení, tak můžou být i zábavné, jak sama společnost udává. Jejich stroje ztělesní poslání této společnosti.

Mohlo by vás zajímat...

Oblíbená cestovatelská videa

Vítej zpět!

Přihlaste se ke svému účtu níže

Načtení hesla

Chcete-li obnovit heslo, zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?