Historie motorek Quadro

Quadro Vehicles nebo jen Quadro, patří mezi ty nejmladší společnosti, co se týká založení, které se datuje k roku 2010. Zní to jako italsky, potažmo francouzsky, ale to je mýlka, protože sídlí ve městě, kde se sice mluví francouzsky, ale také německy – Vacallo ve Švýcarsku.

Zdroj foto: commons.wikimedia.org                          Quadro 350 D

Veškeré produkty a služby společnosti Quadro jsou navrženy tak, aby byli spokojení zákazníci. Firma chce poskytnout jedinečné zážitky z jízdy, zajistit vysokou úroveň bezpečnosti silničního provozu, přičemž se k tomu přidávají další věci. Svými službami a produkty chtějí zajistit, aby lidé překonávali každodenní stres způsobený dopravními zácpami, nestabilními silnicemi a povětrnostními podmínkami. Výrobky Quadro jsou vyráběny ve Švýcarsku a distribuovány do 20 zemí, hlavně tedy v Evropě.

Quadro inovovalo

Všechny jejich nejenom motocykly, ale i auta jsou jedinečné a originální výrobky na světové scéně. Společnost kombinuje stabilitu a pohodlí aut s nadšením a agilitou motorek. Z toho pramení, že přináší potěchu z jízdy, a to nesrovnatelně jinou než obvykle, bezpečnost a zábavu. Této inovaci říkají Qooder & trade. Qooder je absolutní inovace designu a technologie, k tomu mají revoluční systém HTS neboli Hydraulic Tilting System, což společnost považuje za exkluzivní řešení. Technologie HTS je celosvětový patent Quadro Vehicles. Jedná se o hydro-pneumatický systém odpružení.

Zdroj foto: commons.wikimedia.org                         Quadro 350D

Ten poskytuje technologii naklápění všech kol pro snadnou a bezpečnou jízdu na silnici. Přestože je to mladá společnost, tak je absolutně rozhodnutá udávat trendy mobility a tím uvést do chodu revoluci v tomto odvětví. I když jsou to nejmodernějších řešení, tak můžou být i zábavné, jak sama společnost udává. Jejich stroje ztělesní poslání této společnosti.

Vítejte zpět!

Níže se přihlaste do vašeho účtu

Načtěte vaše heslo

Vložte prosím vaše uživatelské jméno nebo email pro reset hesla

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Opravdu chcete odemknout tento příspěvek?
Počet pro odemknutí : 0
Opravdu chcete zrušit předplatné?