Historie motorek Keeway

Keeway je ochranná známka pro skútry a motorky, jenž se prodávají v Evropě, ale čínskou společností QianJiang Motor Company. QuianJiang je v Číně ten největší výrobce motorek, čtyřkolek a skútrů.

Zdroj foto: commons.wikimedia.org                                Keeway Cruiser

Z Číny se to dováží do severských zemí, v případě Keeway je to však nejenom Maďarsko, kde společnost sídlí. Vyrábí objem 50 až 600 metrů krychlových. Skútry a mopedy jsou dosti podobné těm, které vyrábí rakouští CPA a Generic. Keeway však má jako v uvozovkách další hlavní stan ve Finsku, kam přišel v roce 2004. Keeway je pro zákazníky relativně levný a model Matrix je ve Finsku jeden z nejprodávanějších mopedů.

Nejenom Finsko

Kromě Finska a Maďarska je i v dalších zemích – Polsko, Španělsko, Francie, Itálie, Chorvatsko, USA, Anglie. Keeway je v současné době známá jako značka špičkových produktů. Dosáhla vysokého povědomí a v Evropě si získala velkou spoustu zákazníků kvůli mnoha vlastnostem. Tak hlavní je kvalita, na kterou je spoleh. Kromě toho se pyšní přitažlivým vzhledem, cenami, jenž jsou schopné ostatním konkurovat a také je vždy připravený pro zákazníky servis už po prodeji. Vydobyla si pevnou pozici v Evropě a toužila po dalších světadílech. Povedlo se jim to konkrétně s velkým úspěchem v Severní a Jižní Americe a též v Asii, což je logické.

Zdroj foto: commons.wikimedia.org             Keeway Focus 50

Značka je momentálně dostupná v 50 zemích světa. Zapálila pochodně v Evropě a chce být zákazníkům ještě blíž. Nejsou sice ještě všude – zatím, avšak může se stát, že jejich produkty v uvozovkách osídlí nejenom celou Evropu, ale i globálně celý svět.

Mohlo by vás zajímat...

Oblíbená cestovatelská videa

Vítej zpět!

Přihlaste se ke svému účtu níže

Načtení hesla

Chcete-li obnovit heslo, zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?