Historie motorek Keeway

Keeway je ochranná známka pro skútry a motorky, jenž se prodávají v Evropě, ale čínskou společností QianJiang Motor Company. QuianJiang je v Číně ten největší výrobce motorek, čtyřkolek a skútrů.

Zdroj foto: commons.wikimedia.org                                Keeway Cruiser

Z Číny se to dováží do severských zemí, v případě Keeway je to však nejenom Maďarsko, kde společnost sídlí. Vyrábí objem 50 až 600 metrů krychlových. Skútry a mopedy jsou dosti podobné těm, které vyrábí rakouští CPA a Generic. Keeway však má jako v uvozovkách další hlavní stan ve Finsku, kam přišel v roce 2004. Keeway je pro zákazníky relativně levný a model Matrix je ve Finsku jeden z nejprodávanějších mopedů.

Nejenom Finsko

Kromě Finska a Maďarska je i v dalších zemích – Polsko, Španělsko, Francie, Itálie, Chorvatsko, USA, Anglie. Keeway je v současné době známá jako značka špičkových produktů. Dosáhla vysokého povědomí a v Evropě si získala velkou spoustu zákazníků kvůli mnoha vlastnostem. Tak hlavní je kvalita, na kterou je spoleh. Kromě toho se pyšní přitažlivým vzhledem, cenami, jenž jsou schopné ostatním konkurovat a také je vždy připravený pro zákazníky servis už po prodeji. Vydobyla si pevnou pozici v Evropě a toužila po dalších světadílech. Povedlo se jim to konkrétně s velkým úspěchem v Severní a Jižní Americe a též v Asii, což je logické.

blank
Zdroj foto: commons.wikimedia.org             Keeway Focus 50

Značka je momentálně dostupná v 50 zemích světa. Zapálila pochodně v Evropě a chce být zákazníkům ještě blíž. Nejsou sice ještě všude – zatím, avšak může se stát, že jejich produkty v uvozovkách osídlí nejenom celou Evropu, ale i globálně celý svět.

Vítejte zpět!

Níže se přihlaste do vašeho účtu

Načtěte vaše heslo

Vložte prosím vaše uživatelské jméno nebo email pro reset hesla

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Opravdu chcete odemknout tento příspěvek?
Počet pro odemknutí : 0
Opravdu chcete zrušit předplatné?